Teslimat

Kargo Firmaları ile Teslimat

MNG Kargo (önerilen) ile Tüm Türkiye’ye çok özel fiyatlarımız ile uygun ve hızlı teslimat.*
Tahmini teslimat süresi, ürün çıkışı yapıldıktan sonra, 1-2 iş günü arasındadır.

*Kargo bedelini alıcı karşılamaktadır. Kargo bedeli ürün ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisini “siparis@ekullanat.com” adresine konu başlığı “Sipariş Numaranız/Firma İsminiz” şeklinde doldurarak mail yoluyla detaylı öğrenebilirsiniz.
**Hızlı Kargo ile anında teslim seçeneği, Ürünün ebatlarına göre ekstra ücretlendirilir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 

- Kargo Süreci Hakkında: Her gün saat 15.00' da, hazırlanmış olan siparişlerin gönderimi gerçekleştirilir.

*Bu fiyatlar MNG Kargo'nun il ve çoğu ilçe merkezlerine sunduğu hizmete göredir. Merkezlerden daha uzak olan, MNG Kargonun belirlediği  bazı köy, kasaba, tatil beldeleri "UZAK GÖNDERİ" listesine girebilir. Bu Bölgeler ek ücrete tabidir. Çok istisna da olsa, bazı bölgelere ise Kargo Gönderimi yapılamamaktadır. Bu durumlarda en yakın merkezi adreslere yada müşterinin MNG şubesinden alacağı şekilde kargo gönderimi sağlanabilir. Bu gibi durumlarda sipariş öncesinde lütfen iletişime geçiniz.

** Ücretsiz Kargo kampanyasında, üstte belirtilen kapsamda MNG Uzak Bölge listesine girmeyen adreslerinize gönderilecek kargolar tarafımızca karşılanacaktır. Uzak bölge listesindeki adreslere ise uzak bölge gönderi tutarı farkı tarafınızdan tahsil olduktan sonra yine geriye kalan standart kargo ücreti tarafımızca karşılanır.
*** (İlgili Kargo firmasının gönderim yapmadığı bölgelerde bu kampanya geçerli değildir.)
**** Ücretsiz Kargo ile siparişlerde, ürün içerikleri dikkate alınmaktadır. Köpük ürünler v.b., Yüksek hacimli ürünlerin gönderimlerinde firmamız kendi araçları veya anlaşmalı ambarlar ile ürünleri gönderme veya ücretsiz kargonun iptali hakkını saklı tutar.
***** Özel Baskılı Siparişlerde bu kampanya geçerli değildir. Sipariş esnasında bilgisi verilir.


 

Ambar Firmaları ile Teslimat

Yüksek hacimli veya ağır ürünlerde kargo masraflı olabilir. * Bu yüzden anlaşmalı olduğunuz Ambar Firması ile Tüm Türkiye 'ye gönderim yapılabilir. ** Siparişiniz yüklü olduğu durumlar için geçerlidir. Ambar Talebinizi kabul veya reddetmek firmamızın iş yoğunluğuna/rotasına bağlıdır.

 

Tahmini teslimat süresi, ürün çıkışı yapıldıktan sonra, ortalama 2-7 iş günü arasındadır. Mesafeye göre değişiklik gösterir.
* Seçtiğiniz ürünler paketlendikten sonra koli olarak teslim edilecektir. Paketlenmiş Koli Sayılarının bilgisini “siparis@ekullanat.com” adresine konu başlığı “Sipariş Numaranız/Firma İsminiz” şeklinde doldurarak mail yoluyla detaylı öğrenebilirsiniz.
**Sadece, sitemize firma olarak kayıt olan özel üyelerimize hizmet etmektedir.

*** Ambar ücretini ilgili ambar firmasından öğrenebilirsiniz.

**** Ek Bilgi: Çok yüksek hacim/ağırlıktaki ürünler ayrı ücretlendirilir. Bilgisi ayrıca verilir.


 

Firmamız Araçları ile Teslimat

Şirketimize ait araçlar ile İSTANBUL içine hızlı teslimat imkanı.
Teslimat süresi sipariş yüküne göre değişmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

*Sadece, bayilerimize özel hizmet etmektedir.

 

 

Teslimat Süreci

Sitemiz aracılığı ile yapılan alışverişlerde firmamız hızlı sevk politikasını izler. Uygun saatlerde gelen siparişleri, stoklu ürünleriyse aynı gün, en geç ertesi günü içerisinde kargoya hazırlamayı hedefler. Stoklu olmayan ürünleri ise en kısa sürede tedarik edip göndermeyi hedefler. Yasal süreç ise 30 gündür. Yasal süreçleri mesafeli satış sözleşmesi sayfasında bulabilirsiniz. Bu süreç kullanılmaya ihtiyaç duyulmasa da yasal haktır. Firmanın bu hakkı olduğu gibi, müşterinin de sipariş iptali ve iadesi hakkı mevcuttur. Bu süreç hakkında da ilgili bilgileri iade işlemleri sayfasında bulabilirsiniz.