Güvenlik ve Gizlilik Bildirimi

Güvenlik ve Gizlilik

 

Gizlilik Sözlesmesi

www.eKullanat.com internet sitesine girmeniz ve/veya isbu internet sitesini kullanmaniz asagidaki sart ve kosullari kabul ettiginiz anlamina gelmektedir.

 

Sitemize kaydetmis oldugunuz kisisel bilgilerinizin güvenligi bizler için her seyden daha önemlidir. www.eKullanat.com alisveris yaparken kullandiginiz kisisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaralari vs.) sirketimiz ve lojistigimizi saglayan firmalar haricinde baska kisi, kurum ve kuruluslarla asla paylasilmayacaktir. Yapimiz içerisinde sizin siparis esnasinda kolay ve hizli giris yapmanizi saglayacak olan bilgiler saklanmaktadir.

Üyelik esnasinda bizimle paylastiginiz cep telefonu ve mail adresleriniz vermis oldugunuz siparislerinizle ilgili bilgilerin size hizli ve güvenli bir sekilde ulasmasini saglamak için kullanilacaklardir.

Müsteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri geregince resmi makamlara açiklama yapmak zorunda oldugu durumlarda resmi makamlara açiklanabilecektir.

Isbu internet sitesindeki malzemeler ve dokümanlar hiçbir surette degistirilemez, kopyalanamaz, çogaltilamaz ve yeniden yayinlanamaz.

www.eKullanat.com web sitesinin virus ve benzeri amaçli yazilimlardan arindirilmis olmasi için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alinmistir. Bunun yaninda nihai güvenligin saglanmasi için kullanicinin, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayi saglamasi gerekmektedir. Bu baglamda kullanici, www.eKullanat.com ‘ a girmesiyle, kendi yazilim ve isletim sistemlerinde olusabilecek tüm hata ve bunlarin dogrudan ya da dolayli sonuçlarindan kendisinin sorumlu oldugunu kabul etmis sayilir.

www.eKullanat.com isbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi hiçbir surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmadan istedigi zaman degistirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir.

www.eKullanat.com is bu Gizlilik Sözlesmesi’nin sart ve kosullarini hiçbir surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmadan istedigi zaman degistirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Degistirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldirilan her hüküm, yayin tarihinde tüm kullanicilar bakimindan hüküm ifade eder.

 

Kredi Karti Güvenligi

 

Bilgi iletiminin ekstra güvenligi için magazamizda tüm bilgiler ComodoSSL tarafindan 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile sifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankalara ulasir.
Magazamizda tüm bankalarin, tüm kredi kartlarini  –tek çekim- kullanabilirsiniz.  Ayrica siparis sayfasinda hangi bankalarin kredi kartlarinin taksitli seçenekleri oldugunu da görebilirsiniz.

 

Magazamiza yaptiginiz kredi karti harcamalari, hesap ekstresinde firmamizin ismi olan "eKullanat.com" olarak gözükür.
Tüm soru, görüs ve önerileriniz için destek@ekullanat.com ‘a mail atabilir veya 0532 111 72 73 numarali telefondan bizlere ulasabilirsiniz.
Keyifli alisverisler dileriz.

eKullanat.com