Hakkımızda

Tek Kullanımlık Ürünler Pazarının Buluşma Noktası

  eKullanat.com’a Hoş Geldiniz!

 

Endüstriyel anlamda tek kullanımlık ürünler pazarında uzun yıllardır bulunmakta olan şirketimiz özellikle online alışverişin gelişen pazarına gerçek anlamda hizmet edebilmek, gelişen ürün yelpazesinden müşterilerini haberdar edebilmek, müşterilerinin ara toptancılardan direk üreticiye yönlenmesini sağlamak ve bu ürünleri en uygun fiyatta tedarik edebilmeleri amacıyla hizmetine başlamış bulunmaktadır.

Bu hayallerimizi online alışveriş içerisinde bir adım ileriye de taşımak amacıyla hizmet anlayışımızda bir fark yaratarak sitemizde özellikle aradığınız ürüne ulaşmanızı kolaylaştırdık. Ve siz endüstriyel kullanıcıların kullanım alanlarını birbirinden ayırarak sadece kendi grubunuzun tedariğini çok kısa sürede yapabilmesini sağlamak amacıyla sizlere bu siteyi hazırladık.

eKullanat.com basit bir komisyon sitesi olmadığı gibi uhdesindeki 3500 m2 kapalı alanda tüm sattığı ürünleri bizzat stoklamış, bu ürünleri sizlere ulaştırabilecek lojistik imkanlarını her geçen gün geliştirme yönünde önemli adımlar atmıştır.

Şu andan itibaren eminiz ki üye olacak siz değerli müşterilerimizle birlikte

● En hızlı sevkiyat
● En güvenli ödeme
● En iyi ürün ve vade kampanyaları sunan
● En iyi bilinen markaları satan
● En uygun fiyatlarda ürünler bulunduran

Bir site olarak yakın gelecekte pazarda hep birlikte en iyi

Tek kullanımlık ürünler sitesi olarak eKullanat.com' un bilinmesini sağlayacağız.
Şimdiden bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.