Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme

MNG Kargo ile Kapıda Ödeme Fırsatı!
Ürünlerinizi kapınızda kontrol edip satın almanın rahatlığını yaşayın.
*Kapıda Ödeme Seçeneğinde, peşin olarak ödeme yapılabilmektedir.
**Kapıda Ödeme Seçeneği için ayrıca servis ücreti olan 10 TL” -KDV dahil- satın alma esnasında eklenecektir. Siparişiniz değerlendirildikten sonra oluşturulan koli/kolilerinizin kargo ücreti de bu servis ücretine eklenip faturanıza toplamda "KOLİ BEDELİ" olarak yansıtılacaktır.

*** Şu anda bu seçenek aktif değildir.


Havale/EFT

Havale veya EFT ile ödeme yaparak siparişini verebilirsiniz. Banka bilgilerini Satış işlemleri sırasında veya sayfamızın altında yer alan “Banka Hesaplarımız” bölümünden öğrenebilirsiniz.

 

Kredi Kartı

Bir Bonus Kart'a Sahip iseniz Tek Çekim veya Taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Taksit seçeneklerini ve komisyon oranlarını, ilgili kartı seçtikten sonra "Ödeme Sayfasında" veya ürün detay sayfası içindeki "Taksit Seçenekleri" Sekmesinden görebilirsiniz.
Ayrıca;
Diğer Tüm Kredi Kartları ile Tek Çekim olacak şekilde Ödeme Yapabilirsiniz.

Ödemelerinizin güvenliği için 3D Secure uygulamasını sunuyoruz. Bu uygulama ile, Kredi Kartınızın ait olduğu banka tarafından, bankanıza kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilen tek kullanımlık şifreyi ilgili alana yazarak, ödeme işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz sağlanmıştır. Cep Telefonunuz bankanıza kayıtlı değil ise bankanıza başvurunuz.

 

Telefon ile Ödeme (Mail Order)

0532 111 72 73 Numaralı telefonumuzdan bizleri arayıp Mail Order yöntemi ile siparişinizi verebilirsiniz. (Mail Order işlemi için, tarafınıza faks/e-posta aracılığıyla mail order formu ulaştırılır. Formdaki ilgili bölümleri doldurulmasından sonra, form, imzalı şekilde tarafımıza yine faks/e-posta yoluyla ulaştırılır. Daha sonra formdaki kart bilgilerinden, ilgili tutar çekilir. İşlemler, tek çekim gerçekleştirilir. Eğer kampanya dahilindeyse, işlem kampanyalı/taksitli şekilde gerçekleşebilir. Detaylı bilgileri, Banka kampanyaları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.) Aşağıdaki linkten ilgili Mail Order formunu indirebilirsiniz.

eKullanat-2F-Mail-Order-Formu